O nás

Zdravě pro vás i přírodu

Watema nabízí přírodní, organické a veganské produkty od nejlepších česko-slovenských značek. 

 

JAKÝM ZPŮSOBEM PRO VÁS VYBÍRÁME PRODUKTY
Přírodní obsah - Ať si zvolíte jakýkoliv produkt, nenajdete v něm žádné škodlivé látky ani chemické sloučeniny. 

Eco-friendly materiály - Jak najdete v popisku našeho webu, jsme e-shop bez plastů. To znamená, že upřednostňujeme produkty vyrobené ze skla, dřeva, nerezu, korku, bambusu, bavlny a jiných přírodních materiálů. Všechny tyto materiály se dají budˇ zkompostovat, nebo se jejich recyklační cyklus  může opakovat téměř donekonečna. 

Lokální výrobci - Pro spolupráci oslovuji primárně české a slovenské výrobce. Jde o značky, které nabízí ruční práci, lásku k řemeslu a kvalitní výrobky z prvotřídních surovin a materiálů. 

Ekologické obaly i přebaly -  Některé výrobky na watema.cz najdete zcela bez obalu i přebalu (např. brčka, tašky, utěrky...). Ostatní produkty mají buď skleněné obaly (přírodní kosmetika, ekologické přípravky do domácnosti), nebo papírové přebaly. 
 
V ČEM POSÍLÁME BALÍČKY

Krabice - Vaši zásilku obdržíte v  použité krabici, která dostala další šanci, než skončí v kontejneru.

Výplňový materiál - Při dopravě zboží od dodavatelů k nám dorazí spousta materiálu, který se dá znovu využít (flo-pack, kartonová střiž, noviny, dřevitá vlna, bublinková folie atd.). Proto materiál nevyhazujeme, ale posíláme dál.

Pokud zrovna nemáme po ruce materiál z druhé ruky, pak volíme flo-pack z kukuřičného škrobu. 

Lepicí pásky - Ve většině případů lepíme papírovou pásku z recyklovatelného materiálu a díky tomu šetrného k životnímu prostředí.

 

90472444_3261759927181220_8351699112642478080_o

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.