Yoni Rawtoothbrush kartáček na zuby
Popis
Přírodní raw zubní kartáček s kořenem Salvádory Perské s obsahem 19 aktivních látek, které příznivě působí na ústní dutinu.
Seznam aktivních látek a vlastností:
✔ Fluorid – Větvička přírodního kartáčku fluor obsahuje přirozeně ve vyváženém množství. Remineralizuje strukturu zubu.
✔ Vápník + Vitamín C – Vápník je pro zdraví zubů esenciální. Salvadora doslova překypuje vápníkem a díky kombinaci s vitamínem C se přímo vstřebává do zubů.
✔ Chlorid - hydrogenuhličitan sodný - draslík – minerály posilující enamel zubu.
✔ Křemík – je lehce abrazivní. Přirozeně bělí. Odstraňuje usazeniny ze zubů- plak, pigmenty z cigaret či kávy. Zuby jsou krásně vyleštěné a zřetelně bělejší.
✔ Pryskyřice – tvoří ochranou vrstvu na enamelu zubu ,a tak ho brání před kazem.
✔ Třísloviny – stimulují tvorbu slin, které přirozeným procesem chrání enamel zubu.
✔ Esenciální oleje - Alkaloidy – zabíjí bakterie.
✔ Antibiotické vlastnosti kartáčku zatočí se všemi mikroskopickými nepřáteli. Léčí záněty, zabíjí bakterie způsobující onemocnění dásní, zápach z úst či zubní kazy. Jako důkaz, místo slibů, je jeho křenová vůně. Látky působí i proti herpesu. Pokud vás přepadne bolest v krku, můžete si z kořínku udělat dokonce i čaj.
✔ Neutralizuje pH – vyrovnává kyselé prostředí, které vytváří plak (bakterie), a tím zabraňuje poškození skloviny a tvorbě kazu.
Balení Rawtoothbrush obsahuje:
Hlava kartáčku tvoří štětiny z kořenů stromu Salvadora Persica. Štětiny jsou jemné a šetrné k Vašim zubům a dásním. Přirozeně obsahují minerály, vitamíny a antibakteriální látky. Díky vyměnitelným štětinám je zároveň nejvíc hygienickou variantou.
Tělo kartáčku dává štětinám správný sklon pro kvalitní vyčištění Vašich zubů. Je vyrobeno z rostlinného materiálu a je kompostovatelné.
Pouzdro je vyrobeno z českého borosilikátu tak, aby udrželo kartáček čistý a čerstvý.
1cm = 1 čistící hlava
Jak se Rawtoothbrush používá ?
1. *Sušený kořen namočte přes noc do vody (můžete použít i esenciální olej nebo menthol pro změnu chuti kořene).
2. Vložte kousek do násady (nejdříve je nutné otevřít spodní zámeček násady).
3. Štětiny tvoříme žvýkáním špičky kořínku. Pro zjemnění a změkčení použijeme palec.
4. Můžeme začít čistit. Začněte u stoliček z přední strany.
5. Násadu otevřeme a štětiny vyhodíme .
6. Násadu opláchneme a osušíme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.